Oglasi za posao: VTB BANKA zapošljava – Viši sistem analitičar – Bankar.rs
Uncategorized

Oglasi za posao: VTB BANKA zapošljava – Viši sistem analitičar

Konkurs za radno mesto:
Viši sistem analitičar

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme tehničkog usmerenja;
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje PL/SQL, bankarskog aplikativnog softvera;
  • Znanje engleskog jezika;

Opis posla:

  • Analiziranje zahteva dobijenih od drugih organizacionih jedinica i komunikacija sa dobavljačima aplikativnog software-a po pitanju rešavanja zahteva;
  • Parametrizacija sistema BI u skladu sa zahtevima korisnika aplikacije;
  • Učestvovanje u pripremi korisničkih uputstava za korisnike aplikacije;
  • Zajedno sa korisnicima aplikacije učestvovanje u testiranju aplikativnih rešenja;
  • Učestvovanje u rešavanju eventualnih problema koji nastanu u toku korišćenja aplikacije;
  • Ukazivanje na poboljšanja u aplikacijama u cilju zadovoljenja poslovnih zahteva i ciljeva, bliska saradnja sa administratorom baze podataka;
  • Kontrolisanje dodele ovlašćenja za korišćenje aplikacija u skladu sa zahtevima organizacionih delova;
  • Po potrebi pružanje obuku korisnicima aplikacije;

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, svoju biografiju možete poslati elektronskim putem.

E-mail: [email protected]

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Tags
Back to top button